BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmartur 8597098
*
nr 859 7098
Takarmartur
plast, höjd: 58 ca
Utrop:
3.000 kr
Såld:
1.700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 november 2013
kl 18:14:32
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
8/11 16:12:40
1
1.500 kr
11/11 15:00:53
2
1.600 kr
11/11 17:17:26
1
Vinnande bud
- Tema
11 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ljuskronor plast takarmartur
-
3118 Fönsterlampor
3 st, möjligen Hans-Agne Jakobsson (1919-2009), Sv..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 19:09
-
3332 Ljuskrona
Empirestil. Höjd: 55 ca
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 19:59
-
3234 Ljuskrona
Empirestil. Höjd: 60 ca
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:43
-
3179 Ljuskrona
Empirestil. Höjd: 60 cm
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 19:35
-
3410 Ljuskrona
empirestil. Höjd: ca 75 cm
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 19:43
-
3232 Ljuskrona
Gustaviansk stil, höjd, ca 70 cm
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 18:56
*
Takarmartur
Läs mer om 50/60-tal
nr 859 7098
Takarmartur
plast, höjd: 58 ca
Utrop: | 3.000 kr |
---|---|
Såld: | 1.700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 november 2013 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
8/11 16:12:40 | 1 | 1.500 kr |
11/11 15:00:53 | 2 | 1.600 kr |
11/11 17:17:26 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
11 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ljuskronor plast takarmartur
-
3118 Fönsterlampor
3 st, möjligen Hans-Agne Jakobsson (1919-2009), Sv..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 19:09 -
3332 Ljuskrona
Empirestil. Höjd: 55 ca
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 19:59 -
3234 Ljuskrona
Empirestil. Höjd: 60 ca
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:43
-
3179 Ljuskrona
Empirestil. Höjd: 60 cm
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 19:35 -
3410 Ljuskrona
empirestil. Höjd: ca 75 cm
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 19:43 -
3232 Ljuskrona
Gustaviansk stil, höjd, ca 70 cm
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 18:56